Посада головного спеціаліста юридичного відділу сільської ради.

Дата: 02.11.2022 10:13

Сокільницька сільська рада проводить добір на зайняття посади головного спеціаліста юридичного відділу сільської ради.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, вища юридична освіта (магістр, спеціаліст), стаж роботи в галузі права.
Основні обов’язки: ведення судових справ, захист прав та представництво інтересів у судових засіданнях, підготовка, формування пакету документів та подання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів, пояснень, заперечень, інших заяв та клопотань.
Резюме просимо направляти на електронну пошту сільської ради - sokil_rada@ukr.net, та електронну пошту юридичного відділу – juristysokil@gmail.com

Для проходження попередньої співбесіди просимо звертатись до головного спеціаліста з кадрової роботи – Міцкевич Лариса Олександрівна, роб.тел. 227-06-45, моб.тел. 097-606-59-16.