Посада головного спеціаліста юридичного відділу.

Дата: 02.06.2023 21:10

Сокільницька сільська рада проводить добір на зайняття посади головного спеціаліста юридичного відділу сільської ради, до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12-місячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, вища юридична освіта (магістр, спеціаліст), стаж роботи в галузі права.

Основні обов’язки: ведення судових справ, захист прав та представництво інтересів у судових засіданнях, підготовка, формування пакету документів та подання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, відзивів, пояснень, заперечень, інших заяв та клопотань.

Резюме просимо направляти на електронну пошту сільської ради -sokil_rada@ukr.net, та електронну пошту юридичного відділу – juristysokil@gmail.comДля проходження попередньої співбесіди просимо звертатись до головного спеціаліста з кадрової роботи – Міцкевич Лариса Олександрівна, роб.тел. 227-06-45, моб.тел. 097-606-59-16.