Учні 7-Б класу Сокільнницького ліцею побували на екскурсії "Карпатський трамвай".

Дата: 05.10.2023 11:34

Фото без описуФото без опису

У суботу, 30 вересня, учні нашого 7-Б класу разом із класним керівником Сулипою Ольгою Михайлівною побували на цікавій екскурсії "Карпатський трамвай", під час якої ми мали змогу насолодитися прекрасними краєвидами, подорожуючи трамваєм по єдиній відновленій повністю Мізунській гілці вузькоколійної залізниці поблизу смт Вигода Долинського р-ну Івано-Франківської області. На маршруті у нас були передбачені різні зупинки біля мальовничих місць, де можна було зробити багато гарних світлин на згадку. Особливо зачарував каскад Мізунського водоспаду. Після екскурсії на міні-поїзді ми відвідали інтерактивний музей спадщини Вигодської вузькоколійки, який розміщений у найстарішій місцевій споруді - колишній резиденції Леопольда Поппера фон Подграгі. Інтерактивна експозиція ознайомила нас із особливостями регіону та екосистеми Карпат в цілому. Ми пізнали історію деревообробної промисловості та роботи вузькоколійної залізниці Вигоди. У залі центру зберігається раритетний паровоз, розміщені макет Вигодської вузькоколійки, взірці стовбурів дерев, конструкції з ланцюгів живлення та багато інших цікавинок.