Стратегія

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ Сокільницької сільської територіальної громади на період до 2027 року

Рішення №527 "Про розроблення Стратегії розвитку Сокільницької територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2025 роки"

Розпорядження "Про підготовку проектів Стратегії розвитку Сокільницької територіальної громади до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2025 роки"

ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2024-2027 РОКИ  З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ  СОКІЛЬНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ  ДО 2027 РОКУ

ДОВІДКА про консультації з органами виконавчої влади в рамках проведення стратегічної екологічної оцінки проєкту Стратегії розвитку Сокільницької територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на період 2024-2027 р. з реалізації Стратегії розвитку Сокільницької територіальної громади до 2027 року.

Обгрунтування обрання саме цього документа державного планування у тому вигляді, в якому він запропонований до затвердження серед інших виправданих альтернатив, представлених до розгляду.

ПРОТОКОЛ круглого столу в межах громадського обговорення проєктів Стратегії розвитку Сокільницької сільської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки.

ДОВІДКА про громадське обговорення проєкту Стратегії Сокільницької територіальної громади до 2027 року, Плану заходів та її впровадження на 2024-2027 р. та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) Стратегії та Плану заходів.