Безпрозванний Олександр Володимирович 23.04.1969 - 10.06.2022

Олександр Безпрозванний, народився 23 квітня 1969 року в місті Київ.

В родині військових, мати - військовий медичний хірург, батько - був в лавах армії прапорщиком. Дитинство Олександр провів разом із бабусею та дідусем на Черкащині, яких часто та з теплом згадував.

Навчався у «Київському фаховому коледжі морського і річкового флоту та транспортних технологій ДУІТ». Після навчання ніс строкову службу на таджико-авганському кордоні. Далі Олександр вирішив взяти приклад з батька та вступив у школу прапорщиків. Був людиною, яка любить справедливість тому пішов працювати в лави МВС міста Києва Святошинського району, але на цьому не зупинився і паралельно заочно навчався в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Віддано присвятив 20 років свого життя правоохоронним органам та спокою людей в столиці, вийшов на пенсію майором.
Продовжив працювати в охоронних фірмах нашої столиці, до Львова приїхав вже у 2016 році, охоронником інкасації банків.

З початком повномасштабного вторгнення вступив до лав оборони та пішов добровольцем захищати Українську землю від російської навали Україну.

1 березня поїхав зі Львова назавжди як сержант, захищаючи пройшов чотири області України: Кіровоградську, Дніпропетровську, Миколаївську, Донецьку.

10 червня 2022 повертаючись з бойового завдання на свої позиції обірвалось життя 6 захисників України різного віку та з різних куточків України, серед них був і сержант Олександр Безпрозванний - мінометник першого розрахунку, 2-го мінометного взводу, 4-ої мінометної бригади, другого десантно-штурмового батальйону, славетної  і незламної 80-ки Львова.

Залишилась дружина та двоє синів, які захищають Україну від ворога.

Нагороди

Орден «За мужність» ІІІ ступеня (2022р., посмертно) – за особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

(Могила Олександра Безпрозванного на кладовищі с. Годовиці Львівського району, Львівської області)