Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Безпрозванний Олександр Володимирович 23.04.1969 - 10.06.2022

Фото без опису

Біографія


Олександр Безпрозванний, народився 23 квітня 1969 року в місті Київ.

В родині військових, мати - військовий медичний хірург, батько - був в лавах армії прапорщиком. Дитинство Олександр провів разом із бабусею та дідусем на Черкащині, яких часто та з теплом згадував.

Навчався у «Київському фаховому коледжі морського і річкового флоту та транспортних технологій ДУІТ». Після навчання ніс строкову службу на таджико-авганському кордоні. Далі Олександр вирішив взяти приклад з батька та вступив у школу прапорщиків. Був людиною, яка любить справедливість тому пішов працювати в лави МВС міста Києва Святошинського району, але на цьому не зупинився і паралельно заочно навчався в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Віддано присвятив 20 років свого життя правоохоронним органам та спокою людей в столиці, вийшов на пенсію майором.
Продовжив працювати в охоронних фірмах нашої столиці, до Львова приїхав вже у 2016 році, охоронником інкасації банків.

З початком повномасштабного вторгнення вступив до лав оборони та пішов добровольцем захищати Українську землю від російської навали Україну.

1 березня поїхав зі Львова назавжди як сержант, захищаючи пройшов чотири області України: Кіровоградську, Дніпропетровську, Миколаївську, Донецьку.

10 червня 2022 повертаючись з бойового завдання на свої позиції обірвалось життя 6 захисників України різного віку та з різних куточків України, серед них був і сержант Олександр Безпрозванний - мінометник першого розрахунку, 2-го мінометного взводу, 4-ої мінометної бригади, другого десантно-штурмового батальйону, славетної  і незламної 80-ки Львова.

Залишилась дружина та двоє синів, які захищають Україну від ворога.

 

Нагороди


Орден «За мужність» ІІІ ступеня (2022р., посмертно) – за особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.


Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису
(Могила Олександра Безпрозванного на кладовищі с. Годовиці Львівського району, Львівської області)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора