Онисик Юрій Степанович 23.01.1994 - 27.04.2022

Юрій Онисик, народився 23-го січня 1994 року, в селі Сокільники на Львівщині.

З малого віку був розумним хлопцем та надією для своїх батьків. Старший син в сім’ї, має молодшу сестру. Займався плаванням, грав в шахи, мав багато друзів та був душею компанії. Комунікабельна людина, при цьому мудра, завжди міг знайти спільну мову і розказати, навчити чомусь цікавому.

Прикладом для нього були його батьки, яких він намагався наслідувати та перевершувати. Завжди хотів стати найкращим у всьому, за що брався.

Навчався в Сокільницькій ЗОШ у 2000-2009 роках, після чого вирішив стати механіком. Через це пішов навчатись у Автомобільно-дорожній коледж при Національному університеті Львівська Політехніка. Під час навчання був активним студентом, здобув премію ім. В.Чорновола, завершив навчання з відзнакою.

Після завершення коледжу вступив у Національний лісотехнічний університет України, де здобув ступінь бакалавра у 2015 році.

У червні 2016 року пішов на строкову службу у м. Яворів, де був до квітня 2017 року.

За цей час встиг одружитись. У 2017 році кохана дружина Діана народила йому донечку Єву, яка дуже схожа на нього.

Незважаючи на роки, що минали, він  зберіг в собі допитливість та бажання допомогти ближнім.

Оскільки Юрій  мав золоті руки, ними він і заробляв на життя. Робота давалась важко, але він відповідально ставився до неї.

22 лютого 2022 року, коли розпочалась повномасштабна війна, Юра прийняв рішення вступити в лави ЗСУ - добровольцем. Служив в лавах 24 ОМБр, був водієм РЕАБАТЕР-1.

27 квітня 2022 року загинув  поблизу Лисичанську, Луганської області. Залишилась дружина та донька, якій на той час було 5 років.

Юра  любив життя, був доброю, щирою людиною з великим серцем. Надзвичайно сильно любив свою сім’ю, а особливо доньку. Не боявся відповідальності та власного обов’язку. Був патріотом своєї держави та свого рідного краю.

Нагороди

Орден «За мужність» ІІІ ступеня, (2023р.,посмертно)  – за особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

(Могила Юрія Онисика на кладовищі с. Сокільники Львівського району, Львівської області)