Ісаков Олександр Миколайович 28.05.1972 - 11.10.2022

Олександр Ісаков народився 28 травня 1972 року у м. Львів.

Навчався у Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №43. У 1993 році закінчив колишнє Львівське вище військове-політичне училище, згодом вступив на військову службу.

Із 1996 року обіймав посаду старшого референта-перекладача відділу аналізу та обробки інформації, опісля працював старшим викладачем кафедри тактики Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Віддав Більшу частину свого життя служінню Батьківщині і українському народові, роками докладався до вишколу кваліфікованих офіцерських кадрів у Національній академії сухопутних військ.

Згодом займався підприємництвом у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

У 2022 році повернувся на військову службу на посаду заступника начальника Центру підвищення кваліфікації Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

11 жовтня 2022 року пішов з життя виконуючи службові обов’язки із захисту українського народу.

У загиблого залишилась дружина Наталія та син Олексій.