Мазник Богдан Михайлович 07.04.1987 - 13.05.2023

Богдан Мазник, народився 7 квітня 1987 року в селі Басівка на Львівщині.

Богдан був другим сином в родині. Життя складалося не просто, бо батько рано залишив дружину з двома дітьми. Його дитинство не відрізнялося від життя інших дітей того часу - Богдан грав у футбол та хокей, ходив у ліс по гриби і на рибалку, швидко навчився плавати.

З 1993р. по 1997р. навчався в Басівській початковій школі.

Але дуже швидко у сім’ї сталося лихо. Несподівано для усіх померла його мама Марія. У 9-ти річному віці Богдан і його брат Іван залишилися без батьків. Після цього вихованням дітей зайнялися їхні дідусь Михайло з бабусею Ганною. Життя було важким, але односельчани і друзі старалися допомогати у всьому.

З 1997р. по 2002р. навчався в Годовицькій середній школі, де одержав атестат про середню освіту.

В вересні 2002 року вступив до Львівського професійного художнього ліцею. У червні 2005 року закінчив навчання з присвоєною кваліфікацією штукатур, лицювальник-плиточник.

Свою трудову кар’єру розпочав по своїй спеціальності в будівельній компанії ТзОВ «Бумеранг», але попрацювавши там 3 місяці вирішив змінити рід діяльності і в грудні 2005 влаштувався в центр дистрибуції ТзОВ «Інтермаркет», де пропрацював до вересня 2009 року. Із листопада 2009 по лютий 2017 працював в ремонтному цеху  ВАТ «Львівський локомотивний заводу» на різних посадах. З березня 2017 по листопад 2020 року знову влаштувався в центр дистрибуції в компанію ТзОВ «Альянс Маркет». З січня 2021 року вирішив працювати сам на себе і почав займатися виконанням різних будівельних робіт. Богдан завжди був відомий своєю працьовитістю та відданістю справі. Часто допомагав друзям і сусідам. Життєвий шлях Богдана складався з великої кількості випробувань, які він долав з мужністю і рішучістю.

Не одружений. Дітей не мав.

У лютому 2023 року отримав повістку і був мобілізований в Збройні Сили України. Проходив підготовку на полігонах Львівщини. Пізніше його підрозділ перемістили на Донеччину поблизу міста Часів Яр.

13 травня 2023 року загинув, при виконанні бойового завдання, його підрозділ потрапив під мінометний обстріл.

(Могила Богдана Мазника на кладовищі с. Басівка Львівського району, Львівської області)