Зуйченко Олексій 27.02.1983 - 18.09.2023

Біографія

Олексій Зуйченко народився 27 лютого 1983 року. Уродженець міста Гуляйполе Запорізької області.

Навчався у Загальноосвітній середній школі №1 міста Гуляйполе (сьогодні – Комунальний заклад «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради). Здобував освіту у колишньому Запорізькому машинобудівному інституті.

У 2004 році разом із родиною переїхав на Закарпаття, проживав у селі Завидово. Згодом проходив строкову військову службу у десантно-штурмових військах у Хмельницькому.

Після проходження служби працював у будівельній сфері у Львові. Захоплювався музикою, мав винятковий співецький хист.

Із початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до лав територіальної оборони. Згодом проходив військову службу у складі 61-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

Олексій загинув 18 вересня 2023 року. Йому було 40 років. У чоловіка залишилися залишилися мама та 15-річний син.