Електронні петиції

Шановні жителі Сокільницької громади!

Особливою формою колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування є електронна петиція.

Подати петицію можна натиснувши тут.

В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти. Електронна петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Відповідальність за зміст електронної петиції несе автор (ініціатор) електронної петиції.

Процедуру регулювання електронних петицій у Сокільницькій громаді визначає Положення про порядок розгляду електронних петицій з громадськістю, затверджене рішенням Сокільницької сільської ради № 879 від 02.11.2023.