Солотва Юрій Михайлович 15.08.1981 - 25.12.2022

Юрій Солотва, народився 15 травня 1981 року у місті Львів.

У 1987 році пішов у перший клас загальноосвітньої школи №64 у місті Львів. Після закінчення девʼяти класів, вступив до «Львівський автомобільно-дорожній коледж».

З 1998р. по 2000р. проходив строкову службу в Морській піхоті у місті Феодосія, де здобув досвід, навички та дисципліну!

Юра любив спорт, займався професійно боксом та здобував нагороди! Працював, радів життю та після повномасштабного вторгнення агресора, в березні 2022 року обрав шлях українського воїна і став на захист нашої рідної Батьківщини. Бажав, щоб діти жили у вільній, соборній, процвітаючій та незалежній Україні! Добровільно пішов у військкомат та був мобілізований до лав Збройних Сил України.

Юра був водієм кулеметної групи 3 загону спеціального призначення військової частини А4030. Приймав участь в бойових діях під містом Ізюм та містом Северодонецьк.

11 липня 2022 року під час виконання бойових завдань, в районі переправи через Сіверський Донець, потрапив під сильний артилерійсько-мінометний вогонь противника та отримав поранення. Після закінчення лікування, повернувся до лав Збройних Сил України, та 25 грудня 2022 року його життя обірвалося. Помер Юра у лікарні міста Курахове Донецької області.