Амбулаторія загальної практики сімейної медицини

СТАТУТ комунального (некомерційного) підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області

Протокол №1. Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора закладу охорони здоровя КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»

Протокол №2. Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора закладу охорони здоровя КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»

Протокол №3. Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора закладу охорони здоровя КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»

Протокол №4. Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора закладу охорони здоровя КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»

Протокол №5. Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора закладу охорони здоровя КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ»