Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Нове будівництво житлового комплексу із вбудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Спортивній в с. Сокільники Львівського району Львівської області".

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Нове будівництво багатофункціонального комплексу по вул. Трускавецькій в с. Сокільники Львівського району Львівської області".

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва "Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом по вул.Галицького, 2а в с.Сокільники, Львівського району, Львівської області".

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва "Нове будівництво багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом по вул. Трускавецькій в с. Сокільники Львівського району Львівської області".