Електронна демократія

Згідно концепції розвитку електронної демократії в Україні та задля рівності прав мешканців громад, прозорості діяльності органів місцевого самоврядування, цифрової доступності та участі мешканців у державотворенні – забезпечуємо на офіційному веб-сайті Сокільницької територіальної громади розділ «Електронна демократія»  з наступним переліком інструментів електронної демократії:

1. Електронні звернення – спосіб комунікації мешканців з органами публічної влади за допомогою інформаційних технологій та електронних засобів.

2. Електронні петиції – можливість чути громаду найефективнішим способом. Мешканці матимуть змогу самостійно створити петиції або ж голосувати за наявні, котрі співпадають з їхньою думкою.

3. Електронні консультації – залучення мешканців громад до державотворення шляхом проведення електронних консультацій (опитування).

Процедуру регулювання електронної демократії у Сокільницькій громаді визначає затверджене рішення Сокільницької сільської ради № 879 від 02.11.2023.