Відповідь від ПрАТ "Львівобленерго"

Дата: 04.01.2021 13:08
Кількість переглядів: 2043

На офіційні звернення від імені Сокільницької сільської ради до ПрАТ «Львівобленерго» щодо забезпечення гарантованих стандартів якості електропостачання отримано відповідь.

Зі сторони Постачальника (офіційних представників) надано план ремонтно-експлуатаційних робіт на 2021 рік, звіт про виконані роботи за 2018-2020 рр. та задекларовано готовність до співпраці і вирішення проблемних ситуацій.

При виникненні будь-яких запитань, пов’язаних з електропостачанням, ПрАТ «Львівобленерго» просить звертатися за цілодобовим безкоштовним телефоном кол-центру Товариства: 0 800 301 568

Сподіваємось на продуктивну співпрацю.

Сільський голова                Тарас Сулимко