Щасливого Різдва!

Дата: 06.01.2021 16:40

Шановна громадо,

Христос рождається!

Це наше перше Різдво разом. Це свято є святом життя. Бог приходить до нас кожного року у цей день, щоб показати нам, що ми йому не байдужі. Це час, коли Бог каже нам, щоб ми не боялися жити.

Нехай не буде страху у наших серцях, щоб ми могли відважно йти по життю, будувати нашу громаду і нашу Україну. Не забуваймо у молитві згадати тих, хто стоїть за нас на сході. І тоді Христос поблагословить нас миром і любов’ю.

Нехай не замовкає у вашім домі дзвін різдвяних дзвіночків. Нехай у хаті пахне ялинкою і дідухом.

Смачної куті, рум’яних пампухів, файної коляди і Веселих свят!

Христос Народився!

Голова громади               Тарас Сулимко