Зустріч з педагогічними колективами

Дата: 28.01.2021 09:32

Начальник відділу освіти Сокільницької сільської ради, Ірина Вачкова, 28 січня 2021року зустрілася з педагогічними колективами Басівського закладу загальної середньої освіти І ступеня та Годовицького закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів. Розповіла про завдання і функції органу управління освіти, познайомилася із педагогами шкіл, оглянула навчальні приміщення.
       Учителі та керівництво шкіл розповіли про проблеми освітнього процесу закладів. Керівник органу управління освітою обговорила з педагогами проблеми шкільного життя, склала план завдань, розглянула можливі шляхи їх вирішення.
       Пані Ірина подякувала усім за роботу і наголосила, що тільки спільними зусиллями можна підвищити рівень якості освіти у школах Сокільницької територіальної громади.