День Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2021 15:16

20 лютого всією об’єднаною громадою вшанували пам’ять загиблих на Майдані сім років тому. Вшанували пам’ять нашого земляка, Андрія Дигдаловича, який віддав своє життя за Україну 20 лютого 2014 року.

Їхній подвиг став прикладом для нас, живих, як треба любити свою землю і боротися за неї. Їхня жертва стала для нас найбільшим мірилом того, що саме кожен з нас може віддати задля свободи і незалежності своєї держави, задля майбутнього наших дітей.

Герої Небесної Сотні загинули не за те, щоб ми плакали, склавши руки. Україна має на Небі заступників, ангелів, які дивляться на нас. Тільки у боротьбі і об’єднанні здобудемо перемогу. Тільки пам’ятаючи і віддаючи шану тим, хто поклав життя за Україну, ми станемо нацією, сильною і достойною їх.

Герої не вмирають.