Басівка та Годовиця- весняні роботи

Дата: 05.04.2021 17:49

Нарешті погода дала можливість комунальній службі ТГ розпочати весняні роботи у Басівці та Годовиці. Протягом останнього тижня роботи зроблено багато, і ще більше заплановано.

Ми зробили короткий фотозвіт.

Отже,

♦ Прочистили русло річки Щирки, позрізали пагони верб, які проросли вздовж русла. Забрали старі гілки та сміття біля річечки. Стало чисто і гарно. Не смітіть, будь ласка!

♦ Вздовж вулиці Шевченка, між Басівкою та Годовицею, прокопували та прочищали водостічні канави. Зелений тракторець- роботяга!

♦ Впорядковували територію біля школи. Розгортали узбіччя та прокопували водостічні канави скрізь, де встигли. Цього тижня продовжимо!

♦ Прочищали водостічні труби. Трудомістка робота, але ми впораємось!

♦ Прокопали канаву, щоб нехороші водії не викидали на нашу територію сміття.

Прохання до всіх мешканців! Якщо Ви побачите, що будь-який вантажний чи легковий автомобіль вивантажує сміття на територію громади- зафіксуйте номери і факт порушення. Наберіть один з вказаних номерів і повідомте про це. Влада територіальної громади зробить все, щоб порушник поніс покарання.

Телефон Сокільницької сільської ради:                               (032) 227 06 45

Контактний телефон сільської ради у с. Годовиця:      068 47 17 037

Спеціаліст з навколишнього середовища та цивільного захисту Сокільницької сільської ради

Рокита Роман Іванович                                              067 701 86 68