Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального (некомерційного) підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області

Дата: 22.04.2021 16:36
Кількість переглядів: 773

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора (головного лікаря) Комунального (некомерційного) підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області

 інформує

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального (некомерційного) підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області

 Правові підстави проведення конкурсу:

Рішення ІІ сесії Сокільницької сільської ради VIII скликання № 33 від 11.12.2020 року «Про створення Комунального некомерційногопідприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради, розпорядження сільського голови № 131 від 01 квітня 2021 року «Про оголошення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоровя – директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства « Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Сокільницької сільської ради».

Найменування та місцезнаходження комунальної установи:

Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області (КНП «АЗСМ» Сокільницької сільської ради).

 Юридична адреса та фактичне місцезнаходження: 81130, Львівська область, Пустомитівський район, с. Сокільники, вул. Данила Галицького, 2.

Основні напрями діяльності:

Код КВЕД 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров'я;

Код КВЕД 86.21 Загальна медична практика;

Комунальне (некомерційне) підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області є закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території Сокільницької сільської ради (села Сокільники, Годовиця, Басівка), а також вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Зі Статутом підприємства можна ознайомитися на офіційному сайті за адресою http://www.sokilnyky-rada.gov.ua

Структура підприємства:

  • Адміністративно-управлінський відділ;
  • Допоміжні підрозділи , у тому числі господарчі;
  • Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Сокільники;
  • Фельдшерсько-акушерський пункт с. Годовиця;
  • Фельдшерсько- акушерський пункт с. Басівка.

Кошторисні призначення для забезпечення діяльності підприємства становлять 2 112 527,70 грн.

 Умови  праці керівника закладу:

Особливості режиму робочого часу керівника та часу відпочинку встановлюються відповідно до умов Колективного договору та Правил внутрішнього трудового розпорядку закладу.

Керівнику надається щорічна відпустка тривалістю 24 календарних днів та додаткова відпустка на строк, визначений Колективним договором.

Керівнику виплачується матеріальна допомога на оздоровлення під час надання основної щорічної відпустки у розмірі посадового окладу.

Посадовий оклад керівника встановлюється відповідно до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров`я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 року №308/519 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 жовтня 2005 року за № 1209/11489.

Підвищення до посадового окладу встановлюється згідно вищевказаного наказу. Керівнику виплачуються надбавки та доплати відповідно до вимог чинного законодавства України.

Преміювання керівника, встановлення йому надбавок та доплат до посадового окладу, наданння матеріальної допомоги здійснюється за рішенням органу управління майном на підставі укладеного контракту, на принципах обумовлених колективним договором закладу в межах затвердженого фонду на оплату праці.

Прийом документів для участі у конкурсі здійснюватиметься з 08.00 год. 23 квітня 2021 року . Кінцевий строк подачі документів 17.00 год. 11 травня 2021 року (включно). Документи приймаються за адресою: 81130, Львівська обл., Пустомитівський район, с. Сокільники, вул. Січових стрільців, 1 Сокільницька сільська рада.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: 227-06-45, адреса електронної пошти –sokil_rada@ukr.net

Перелік документів, що подаються претендентом особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії для участі у конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1094;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1094;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1094;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1094;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Вимоги до претендента:

1. Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я".

2. Стаж роботи — не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу формується у відповідності до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 зі змінами.

Конкурсна пропозиція має містити проект плану розвитку медичного закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

  1. План реформування медичного закладу протягом одного року;
  2. Заходи з виконання завдань медичного закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників медичного закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  3. Пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку медичного закладу;
  4. Пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності медичного закладу.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Дата та місце проведення конкурсу:

Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального (некомерційного) підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області  відбудеться протягом 30 календарних днів з дати закінчення подання документів.

Визначити початоком проведення конкурсу та провести засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів 12.05.2021 року в приміщенні клубу Центр мистецтв та дозвілля «Просвіта» за адресою - 81130, Львівська обл., Пустомитівський район, с. Сокільники, вул. Данила Галицького, 1, початок о 14.00 год. Заслуховування конкурсних пропозицій претендентів відбудеться 14.05.2021 року в приміщенні клубу Центр мистецтв та дозвілля «Просвіта» за адресою -81130, Львівська обл., Пустомитівський район, с. Сокільники, вул. Данила Галицького, 1, початок о 10.00 год.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора