Писанкарство до Великодня

Дата: 03.05.2021 18:29

Фото без опису            Цього року оновлена команда Тараса Сулимка вирішила зробити передвеликодні писанкові приготування для Сокільницької громади особливими.

Ми дуже старалися!
Провели чотири майстер-класи у Сокільниках, де з нами малював сам Голова, два - у Басівці з наймолодшими розумниками, а у Годовиці з учнями малювали й учителі.
       Також мали за честь бути запрошеними у Львівську обласну раду для проведення майстер-класу з писанкарства для родин Героїв Небесної сотні.
       P.S. Маємо сподівання, що наступного року ми переможемо підступний вірус і зможемо провести такі заняття для всіх бажаючих. Вдячні усім, хто сприяв, оцінив, і кому дуже сподобалося, і прийде до нас ще!
Працюємо для громади heart