Реорганізація Годовицько-Басівської сільської ради

Дата: 13.05.2021 13:41

Сокільницький сільський голова Тарас Сулимко провів сьогодні робочу нараду щодо закінчення процедури реорганізації Годовицько-Басівської сільської ради.

На даний момент відбувається інвентаризація основних засобів, нематеріальних активів, запасів, грошових коштів та розрахунків Годовицько-Басівської сільської ради з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження.  Інвентаризація повинна проводитися у присутності матеріально відповідальних осіб Годовицько-Басівської сільської ради. Матеріально відповідальною особою та членом комісії з реорганізації від Годовицько-Басівської сільської ради була призначена Качмар Ірина Іванівна, головний бухгалтер від цієї сільради, на момент початку процедури. На даний момент з боку п.Ірини Качмар відбувається перешкоджання та затягування процесу реорганізації та ліквідації Годовицько-Басівської сільської ради як юридичної особи.
     Спільно з юридичним відділом та відділом бухгалтерського обліку прийняті оперативні рішення щодо вирішення проблеми.