Старт цільової програми "Бюджет участі у Сокільницькій сільській раді на 2021 рік"

Дата: 25.05.2021 17:01

З 25 травня розпочинається прийом проєктів у рамках громадського бюджету (бюджету участі)

З метою підвищення рівня відкритості сільської влади, впровадження дієвих механізмів залучення громадськості до розподілу частини коштів сільського бюджету, Сокільницька сільська рада оголошує про початок подання проєктів в рамках бюджету участі у Сокільницькій сільській раді на 2021 рік.

Подані для фінансування за рахунок коштів бюджету участі  проєкти, повинні відповідати вимогам, визначеним в Програмі «Бюджет участі в Сокільницькій сільській раді на 2021 рік», затвердженій рішенням сільської ради №74 від 05.02.2021 року, з якою можна ознайомитись за посиланням   Програма бюджету участі 2021

Проєкти повинні сприяти соціально-економічному і культурному розвитку громади та результати реалізації повинні бути загальнодоступними для мешканців громади.

Проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою Бланк для подачі

Термін подачі – з 25.05.2021 року по 23.06.2021 року.

Детально з умовами реалізації бюджету участі можна ознайомитись у презентації за посиланням  Презентація програми

Телефон для довідок - (067) 744-53-41