Увага! Ввімкнення електросирен!

Дата: 31.05.2021 16:37

АНОНС ПОДІЇ

Шановні мешканці!!!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 02 червня 2021 року у період з 14:50 - 14:55 год., проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал «Увага всім!». Почувши його негайно увімкніть теле та радіоприймачі (телевізійні канали «UA:Львів», «1 Західний», радіостанція «UA: Українське радіо» 103,3 МГц) і прослухайте повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім!».

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Зберігайте спокій.