650 років Годовиці

Дата: 19.07.2021 17:38

Вчора Годовиця відсвяткувала 650-річчя. Проникливі слова священників, спільна молитва, звернення Голови громади Тараса Сулимка та керівника Відділу культури Сокільницької сільської ради Ольги Пастушенко поклали початок спільному святу. Далі був прекрасний концерт, який не залишив байдужим нікого.

Допізна по озеру плавали катамарани та крутилися навпроти школи каруселі. Танцями та світломузикою закінчився чудовий день.

Сільська рада, Голова громади, староста Годовиці і Басівки, керівник Відділу культури, усі причетні до організації свята дуже старалися, щоб воно запам'яталося, як об'єднавче, духовне і радісне для всієї громади.

Як це було..