Про проведення громадського обговорення проекту договору про співробітництво щодо спільного фінансування "Інклюзивно-ресурсного центру"

Дата: 16.08.2021 06:36

Шановні жителі Сокільницької сільської ради!

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Пустомитівського міського голови від 03.08.2021р. №  02-04/259 «Про проведення громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунального закладу Пустомитівської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» проводитиметься громадське обговорення вказаного проекту договору протягом 15-ти днів з дати публікації даного оголошення.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення прийматимуться в письмовій формі за адресою: 81130, с.Сокільники, вул.Січових Стрільців, 1  або на електронну пошту Сокільницької сільської ради: sokil_rada@ukr.net,  протягом 15 днів з дати публікації оголошення про його проведення.

Проект договору