Мистецький пленер ''Натхненні Пінзелем в Годовиці'' у рамках проекту ''Під Зорею Пінзеля''

Дата: 31.08.2021 15:37

Відбувся мистецький пленер ''Натхненні Пінзелем в Годовиці' у рамках проекту ''Під Зорею Пінзеля''.
      Такі події привертають увагу і дають шанс на порятунок геніального творіння архітектора Бернарда Меретина та скульптора Іоана Георгія Пінзеля.

Тільки разом, у єднанні і спільному бажанні зберегти цей шедевр, ми зможемо зрушити з місця півстолітній процес руйнації і занепаду.
Дякуємо Івоні Лобан за гаряче серце і наполегливість у досягненні спільної мети!

Проект відбувається за сприяння
Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА