Мрієш про круту роботу – отримай стипендію на навчання!

Дата: 13.09.2021 09:48

Інформпортал АТО/ООС Львівщини:

Мрієш про круту роботу – отримай стипендію на навчання:mortar_board:
Міжнародна організація IREX оголошує Конкурс стипендій для ветеранів та ветеранок АТО/ООС.
Розмір стипендії – 500 USD.
Також є можливість співфінансування, якщо вартість курсів перевищуватиме вищезгадану цифру.
Надається на період жовтень 2021 року – 31 грудня 2021 року.
:exclamation:Дедлайн – 20 вересня :exclamation:

Умови участі:
  • :black_small_square: Мати статус учасника бойових дій та підтвердити його;
  • :black_small_square: Мати завершену середню освіту та підтвердити її відповідним документом;
  • :black_small_square: Обрати навчальну можливість, яка надається українським навчальним закладом/організацією;
  • :black_small_square: Продемонструвати мотивацію пройти обраний навчальний курс;
  • :black_small_square: Зобов’язатися успішно пройти обраний навчальний курс до 31 грудня 2021 року.
Детальніше ознайомитися із можливостями фінансування можна тут:

:memo: Щоб подати заявку необхідно виконати три кроки:

• Крок 1. Оберіть навчальні курси, які сприятимуть вашій конкурентоспроможності або працевлаштуванню.
  • Крок 2. Зв’яжіться з закладом, який проводить курси та дізнайтеся їхню детальну програму та тривалість.
  • Крок 3. Сформулюйте свою мотивацію та заповніть електронну форму тут: bit.ly/3jYXU3O

Ветерани та ветеранки не обмежені у своєму виборі професій. Це можуть бути курси маркетингу, комп'ютерних наук, аналітики, управління, покращення рівня знання іноземної мови тощо.
:information_source: Грант надається у рамках Програма реінтеграції ветеранів IREX.