Родинні фестини ГОДОВИЦЯ SPORTFEST

Дата: 04.10.2021 12:32

Чудове, позитивне, сімейне свято спорту, музики та інтелектуальної боротьби.

Дух боротьби- рушій правильного, патріотичного виховання молодого покоління, майбутніх захисників України.

Бойовий гопак, перегони, мотокрос, спортивне орієнтування, боротьба, гімнастика, бандура і скрипка, чудовий вокал, шахи, ліпка з глини, ляльки-мотанки, малювання по склу та багато іншого- цей чудовий мікс прекрасного осіннього дня запалив сотні сердець добром і любов'ю.
     Дякуємо всім причетним до сьогоднішніх дитячих усмішок і щастя у очах всіх присутніх.