Діємо для здоров'я! Беремо участь у проекті серед двадцяти обраних громад.

Дата: 13.10.2021 10:32

Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я

Як змінювати поведінку людей у громадах за допомогою комунікації?

Саме на цю тему відбулися наші перші тренінги:

• 30 вересня-1 жовтня у Львові
  • 7-8 жовтня у Дніпрі

для представників 20 громад у рамках проєкту “Діємо для здоров’я”

спільно із Західноукраїнський ресурсний центр та Be—it Health & Social Impact

за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

Під час тренінгів 58 учасників, серед яких були представники освіти, медицини та місцевої адміністрації, дізналися:

enlightenedЯк визначити цільову аудиторію та зрозуміти її потреби?

enlightenedЯк сформулювати ключові повідомлення, що допоможуть змінити поведінку?

enlightenedЯк обрати канали комунікації та оцінити їхню ефективність?

У результаті дослідження профілю цільових груп та їхніх потреб з’явилися наступні цікаві ідеї:

• об’єднати спільноту підлітків навколо кіберспорту, щоб вони перестали вживати алкоголь;
  • запровадити марафон фізичної активності для людей, які мало рухаються;
  • мотивувати людей кинути курити, пропонуючи їм квитки на спортивні матчі та події, які їх цікавлять;
  • звертатися через онуків до людей старшого віку, закликаючи їх не спалювати листя;
  • зробити масовий скринінг на діабет через тестування на рівень глюкози в крові у зручному місці і в підходящий час;
  • мотивувати старше населення харчуватися більш здоровою їжею, організовуючи групи, на яких обговорюються приготування здорових страв.

Учасники тренінгу також поділилися з нами відгуками щодо заходу:

“Програма цікава, змістовна. Дуже хочу поділитися отриманими знаннями з колегами, щоб покращити комунікації нашої організації”.

“Переконана, що вдало проведена і організована комунікація може зробити величезні зміни у поведінці і способі життя людей”.

“Ці теми дадуть змогу ефективніше доносити інформацію до людей та мотивувати їх на зміну поведінки для покращення якості життя та здоров'я”.

А це і є наша ціль. heart