Львівщина. Зміна карантинних правил.

Дата: 18.10.2021 16:27

Від сьогодні, 18 жовтня, на всій території Львівщини змінюються карантинні правила

Таке рішення, через зростання кількості хворих на ковід та госпіталізацій, прийняла обласна комісія ТЕБ і НС.

З 18 жовтня працівники таких закладів, повинні бути вакциновані або мати негативний ПЛР тест:

• харчування;

• культури;

• торгових центрів;

• спортивних залів;

А з 25 жовтня відвідувачі цих закладів повинні бути або вакциновані, або пред‘явити негативний ПЛР тест.

Тестування на COVID-19 методом ПЛР повинно бути проведене не більше як за 72 години до відвідування того чи іншого закладу із списку.

Для входу можливе пред’явлення і результату експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не менш як за 48 годин до відвідування або документу від лікаря про наявність протипоказань до вакцинації.

З такою ж умовою щодо вакцинації дозволяється проведення масових заходів (до 50 осіб).

Також для всіх вказаних закладів, які працюють, зберігаються обмеження, які діють в «помаранчевій» зоні, відповідно до постанови уряду № 1236. А саме:

• 1 людина на 10 кв.м. і не більше 50% заповненості;

• дотримання маскового режиму;

• 4 людини за столом і 1,5 м відстані між столиками (у закладах громадського харчування).