Червона зона на Львівщині. Обмеження.

Дата: 28.10.2021 16:00

Червона зона на Львівщині !!!

З 30 жовтня у Львівській області встановлюється “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) 27 жовтня.

В області застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

Так, при запровадженні «червоного» рівня епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження, а також забороняється:

• робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос,

• робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

• робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

• робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

• проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

• робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

У «червоній» зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів «зеленого» COVID-сертифікату.