Навчальне оповіщення. Увімкнення електросирен 17.11.2021

Дата: 15.11.2021 11:58

Шановні мешканці Львівщини!

З метою перевірки рівня готовності   територіальної автоматизованої системи     централізованого оповіщення 17 листопада 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення Львівської області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

•      Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телеканали “1 Західний” “UА:Львів”, FM-радіостанції “РадіоПЕРШЕ”, “UA:Українське радіо Львів”) і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту.
  •      Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.
  •      У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.