Співробітництво територіальних громад. Громадське обговорення.

Дата: 23.11.2021 08:55

Шановні жителі Сокільницької сільської територіальної громади!

Відповідно до Закону України «Про       співробітництво територіальних громад»,    проводитиметься громадське обговорення   проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради  «Пустомитівська центральна районна лікарня» протягом 15-ти днів з дати публікації даного оголошення.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення прийматимуться в письмовій формі за адресою: 81130, с.Сокільники, вул.Січових Стрільців, 1  або на електронну пошту Сокільницької сільської ради: sokil_rada@ukr.net, протягом 15 днів з дати публікації оголошення про його проведення.

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства Пустомитівської районної ради «Пустомитівська центральна районна лікарня».