Договір про співробітництво територіальних громад підписано!

Дата: 06.12.2021 14:39

ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ СПІЛЬНОГО ФІНАНСУВАННЯ (УТРИМАННЯ) КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПУСТОМИТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

«ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» - підписано!

Інклюзивно-ресурсний центр м. Пустомити

Сьогодні, 3 грудня 2021 року знакова подія для нашої та сусідніх громад, адже Пустомитівська міська рада, в особі міського голови Олег Серняк, Щирецька громада, в особі селищного голови Василишина Олега Пахомовича, Давидівська сільська територіальна громада, в особі сільського голови Керницького Володимира Михайловича, Зимноводівська сільська рада територіальної громади, в особі сільського голови Гутника Володимира Степановича, Мурованська територіальна громада, в особі сільського голови Свистуна Богдана Ігоровича Оброшинська територіальна громада, в особі сільського голови Галича Івана Борисовича, Підберізцівська сільська територіальна громада, в особі сільського голови Коваля Василя Михайловича, Сокільницька сільська рада, в особі сільського голови Сулимка Тараса Михайловича, Солонківська територіальна громада, в особі сільського голови Дубневича Богдана Васильовича вкотре доводять, що гарна та добра співпраця не має кінця у районі, а продовжується у співдружності громад.

Дякуємо усім учасникам зустрічі, зокрема й депутату Львівської обласної ради, Роман Филипів, який також завітав на підписання.

Переконані, що співпраця буде довгою та продуктивною, і помічною для тих, хто цього потребує. І пам’ятаймо найголовніше - ЯКИМИ НАРОДЖУЮТЬСЯ ДІТИ – НІ ВІД КОГО НЕ ЗАЛЕЖИТЬ, АЛЕ В НАШИХ СИЛАХ ЗРОБИТИ ЇХ ЩАСЛИВИМИ!

Andriy Lukiv

Тетяна Голдун

Відділ освіти Пустомитівської міської ради

Фото без опису  Фото без опису