Оголошення про відкриття загального позовного провадження

Дата: 13.12.2021 10:44

ОГОЛОШЕННЯ

Сокільницька сільська рада Львівського району Львівської області повідомляє про відкриття загального позовного провадження, згідно ухвали Львівського окружного адміністративного суду від 09.12.2021 року, в адміністративній справі №380/23542/21 за позовом Солонюк У.М. до Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області про визнання протиправним та нечинним рішення Сокільницької сільської ради №165 від 02 червня 2021 року «Про затвердження детального плану території в с. Сокільники, с. Годовиця, с. Басівка», а саме, п.8 вказаного рішення про затвердження детального плану території в районі вул. Садова- Наварійська в с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області, розроблений «Інститут містобудування та архітектури»- Головко Володимир Михайлович.