Привітання з Новим Роком від Голови громади Тараса Сулимка

Дата: 31.12.2021 17:13

Дорога громадо!

Щиро вітаю кожного з вас з Новим Роком! Нехай 2022 рік принесе у кожний дім здоров'я, добробут і злагоду. Нехай всі негаразди оминають ваші родини, і у ваших оселях буде лише тепло сердець, радість і мир. Дякую кожному з вас за спільну працю, за патріотизм і згуртованість, які довели- тільки разом ми є сильними, тільки у спільній дії ми можемо розвиватися і йти правильним шляхом.

Хочу привітати наших захисників, які тримають над нами мирне небо, від всієї громади. Ви- наш захист, наша гордість і наша надія на вільну, незалежну державу, здобуту у важкій боротьбі.

Спільно, плечем до плеча, здобудемо перемогу і щасливе майбутнє для наших дітей.

Слава Україні!

Тарас Сулимко