Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 19.03.2022-28.03.2022

Дата: 14.06.2022 12:12

Тиждень був важким, у першу чергу морально. Провели в останню дорогу Романа Крохмального. Непоправна втрата з 24 лютого наших найкращих хлопців. Воїни Віталій Сапило і Роман Крохмальний назавжди будуть Героями для нашої громади і України. Ми зобов'язані робити все, щоб забезпечити фронт всім необхідним і наблизити перемогу. Це має бути нашою метою, і ми не зупиняємось ні на хвилину.

Протягом останнього тижня:

• Купили Ниву для 63 бригади, 1 батальйону. Здійснили техобслуговування, камуфляж;
  • Віддали Volkswagen T5 на 24 бригаду (техобслуговування, камуфляж). Відвезли на полігон харчі, вогнегасники, вітаміни, сік;
  • Віддали L 200 на Дніпро для добровольчого батальйону (техобслуговування, камуфляж). Завантажили провізією, амуніцією;
  • Ще один L 200 на Маріуполь. Оплатили ремонт.
  • Купили:
  1. Jeep Cherokee 3500$. Оплатили ремонт.
  2. Jeep Hundai 4300$
  3. Тепловізор 1800$
  • Відправили на Київ великий бус з гуманітарною допомогою- амуніція, засоби гігієни, медичні препарати і засоби, спальні мішки, каремати, їжу, вітамінні напої, чаї та інше;
  • Пошили по 40 розгрузок і нашоломників;
  • Безперебійно плетуться сітки. На даний момент- позиційні для снайперів;
  • Підшефній частині, якою опікуємось з років президентства Петра Порошенка, дали все необхідне, коли частина виїжджала на фронт. Зараз у цій частині на місці допомагаємо набраному резерву з облаштуванням, їжею, ласощами. Забезпечили їх маскхалатами, ліхтарями, павербанками, ліками, вітамінами.

Дякую друзям з Америки, Нідерландів, Німеччини, Польщі, з інших країн, та багатьом людям з України за безцінну, велику допомогу.

Разом здолаємо ворога і здобудемо у спільній боротьбі вільну Україну!