Звіт голови громади Тараса Сулимка про виконану роботу за період 11.04.2022-18.04.2022

Дата: 14.06.2022 12:45

Тиждень був важкий- провели в останню путь мого побратима, Івана Фільченка, який героїчно загинув, захищаючи рідну землю. Війна продовжується, і ми тут, в тилу, мусимо наближати нашу перемогу над ворогом. Ми мусимо захистити наших воїнів, забезпечити їх всім необхідним. Ми зобов'язані відімстити за кожного загиблого українця, за кожного полеглого солдата, за кожну дитину, яка залишилась сиротою. Тил- дуже відносне поняття, бо ворог наносить ракетні удари і по нас, по Львівщині.

Минулого тижня:

• Відправили продукти, спальники, каремати, ліки, засоби гігієни на 61 бригаду, Краматорськ;
  • Пофарбували Т4 і відправили на Ізюм, батальйон ОУН;
  • Пофарбували Citroen і відправили на "Айдар", маріупольський напрямок;
  • Закупили велику партію білизни для хлопців;
  • Закупили турнікети;
  • Проводимо подальший вишкіл хлопців з тероборони;
  • Відправили продукти, ліки, засоби гігієни на Миколаїв, 80-та бригада ( "Ліга ветеранів Львівщини");
  • Відправили на Дніпро гуманітарну допомогу (ліки, продукти, вітаміни, амуніція). Це все поїхало трьома реанімобілями, які передав Мирослав Мельник, мешканець Годовиці. Подяка Олександру Марку за цінні медичні препарати, які були довантажені у реанімобілі;
  • Купили два генератори, передали їх СБУ;
  • Відправили продукти, медикаменти на 61 бригаду "Військовим лісникам" (підрозділ)- Криворізький напрямок.

Щиро дякую нашим польським друзям з Gminy Niemcy за допомогу нашим воїнам. Друзі пізнаються в біді.