Проект "Діємо для здоров‘я".Тренінг «Важливі навички в періоди стресу»

Дата: 16.06.2022 15:23

В рамках проєкту Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я, у Сокільницькій територіальній громаді сьогодні відбувся тренінг «Важливі навички в періоди стресу»

Тренером виступила лікар дитячий психіатр, психотерапевт Наталя Масяк, а організатором - координатор проєкту "Діємо для здоров'я" у Львівській області Maryana Sluzhynska.

Учасниками сьогоднішнього навчання були педагоги, соціальні працівники та медичні працівники первинної ланки Сокільницької територіальної громади.

Тренінг базувався на програмі з управління стресом, розробленій ВООЗ.Програма створена для того, щоб навчити людей краще справлятися з несприятливими обставинами, якими б не були їх причини.

В нинішніх умовах війни, дуже важливо надати людям перелік практичних навичок, що допоможуть долати стрес.

Існують конкретні інструменти, що допоможуть у складній ситуації.

??Заземляємося

??Відчіпляємося з гачка

??Діємо згідно з власними цінностями

??Проявляємо доброту

??Створюємо простір

Навіть у вкрай несприятливих обставинах необхідно робити все, щоб надати своєму життю сенс, ціль і життєву енергію.