Громадські слухання 22.06.21

Дата: 11.06.2021 10:04

Сокільницька сільська рада інформує мешканців Сокільницької ОТГ, представників підприємств та організацій про проведення громадських слухань, щодо детальних планів території (далі ДПТ):

• Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с. Басівка.

Розробник ДПТ  – ТОВ «Центр планування території».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Годовицько-Басівської сільської ради від 02.08.2019р. № 2466.

Метою розроблення ДПТ є уточнення у більш крупному масштабі положень раніше розробленого генерального плану с. Басівка. Уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Територія, на яку розробляється ДПТ, площею орієнтовно 0,1734 га, розташована у західній частині с. Басівка, в межа відведеного кварталу малоповерхової житлової забудови. Проектом передбачається розміщення індивідуального житлового будинку, поверховістю 1 -2 поверхи та господарських  будівель і споруд.

• Детальний план території в районі вул. Січових Стрільців в с. Сокільники, Львівського району, Львівської області.

Розробник ДПТ  – ФОП «Скакун Любомир Олегович».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 10.08.2020р. № 956.

Метою розроблення ДПТ є уточнення планувальної структури генерального плану с. Сокільники

в районі вулиці Січових Стрільців, зокрема обґрунтовується зміна цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 4623686400:01:003:1094) з земель для ведення особистого селянського господарства для будівництва індивідуального гаражу.

• Детальний план території  для індивідуального житлового будівництва в с. Сокільники в районі вул. І. Сірка.

Розробник ДПТ  – ФОП «Данилів Ростислав Олегович».

Метою розроблення ДПТ є уточнення у більш крупному масштабі положень раніше розробленого генерального плану с. Сокільники. Уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Територія в межах опрацювання ДПТ (орієнтовною площею 4,0 га) розташована в центральній частині села. Проектом передбачається будівництво індивідуальних житлових будинків, що  блокуванням по межі ділянки та окремо стоячих індивідуальних житлових будинків, а також необхідний комплекс заходів , щодо благоустрою, приведення до нормативних показників параметрів існуючих проїздів, інженерних заходів з планування, тощо.

• Детальний план території для будівництва та обслуговування складських приміщень та обєкту придорожнього сервісу в межах вул. Шептицького-Наварійська в с. Сокільники Львівського району Львівської області.

Розробник ДПТ  – ФОП «Лаврін Я. В.».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 05.04.2021р. № 119.

Територія, на яку розробляється ДПТ, розташована у центральній частині с. Сокільники та придатна для розміщення об’єкту придорожнього сервісу. З північної сторони проектована територія обмежена територією об’єктів громадського обслуговування, з заходу – територіями виробничої забудови, зі сходу – вул. Наварійська. Під’їзд до ділянки можливий від вулиці Наварійська. Проектом передбачається розміщення автомийки.

• Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для будівництва торгівельноскладських приміщень в с.Сокільники в межах вул. Скнилівська.

Розробник ДПТ  – ФОП «Півторацький Тарас Михайлович».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 30.12.2020р. № 45.

Територія, орієнтовною площею 1,4256 га, на яку розробляється детальний план, знаходяться  у північно-західній  стороні с. Сокільники. Територія обмежена: з півночі – землями загального користування Сокільницької територіальної громади (червоні лінії вулиці); з півдня – територією транспортної інфраструктури (смуга відводу автодороги Західний обхід м. Львова); з заходу - територією транспортної інфраструктури (торговельно-складські приміщення); зі сходу територією транспортної інфраструктури  (будівля СТО). Проектом передбачається розміщення торгівельно-складських будівель.

Громадські слухання зазначених  ДПТ, відбудуться 22 червня о 17:00 в приміщені Народного дому (с. Сокільники, вул. Д. Галицького, 1). Відповідальний за організацію слухань – виконавчий комітет Сокільницької сільської ради.

Також ознайомитись з матеріалами ДПТ можна в приміщені Сокільницької сільської ради (с. Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1) у відділі архітектури та містобудування.

Додаткова інформація за телефоном (032) 227 06 45