Громадські слухання 13.07.21

Дата: 02.07.2021 10:05

Сокільницька сільська рада інформує мешканців Сокільницької ОТГ, представників підприємств та організацій про проведення громадських слухань, щодо детальних планів території (далі ДПТ):

• Детальний план території для розташування спортивного майданчика, обмеженого вул. І. Франка Д. Галицького в с. Сокільники Львівського району Львівської області.

Розробник ДПТ  – ФОП «Лаврін Я. В.».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 05.04.2021р. № 119.

Метою розроблення ДПТ є уточнення у більш крупному масштабі положень раніше розробленого генерального плану с. Сокільники. Уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 0.6820 га, зокрема відведення земельної ділянки для розташування спортивного майданчика.

Фото без описуФото без опису

•  Детальний план території для будівництва ЗОШ IIII ст. та благоустрою водойми обмежених вулицями О. Кобилянської - А. Дигдаловича - М.Грушевського поблизу водойми в урочищі "Торфовисько" в с. Сокільники Львівського району Львівської області.

Розробник ДПТ  – ФОП «Лаврін Я. В.».

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 8,8990 га, зокрема відведення земельних ділянок для влаштування закладів освіти (дитсадка і ЗОШ І-ІІІ ст.) та благоустрою існуючої водойми.

Фото без описуФото без опису

• Детальний план території для розподілу земельної ділянки по вул. Гонти в с. Сокільники.

Розробник ДПТ  – ФОП «Данилів Р. О.».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 02.06.2021р. № 163.

Метою розроблення ДПТ є впорядкування вулично-дорожньої мережі та визначення функціонального призначення території з метою розподілу існуючої земельної ділянки по вул. Гонти в с. Сокільники. Деталізація та уточнення рішень генерального плану населеного пункту та врахування раніше розробленої містобудівної документації.

Фото без описуФото без опису

• Детальний план земельних ділянок для обслуговування дитячого спортивного майданчика, початкової школи і Народного дому по вул. Львівська в с. Басівка.

Розробник ДПТ  – ТОВ «Центр планування території».

Метою розроблення ДПТ є уточнення у більш крупному масштабі положень раніше розробленого генерального плану с. Басівка, зокрема щодо існуючих громадських установ та дитячого спортивного майданчика в районі вулиці Львівська, уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Територія, на яку розробляється ДПТ, орієнтовною площею 0,50 га, розташована у центральній частині с. Басівка та придатна для розміщення дитячого майданчика. На території розміщені ділянки існуючих початкової школи та Народного дому з бібліотекою. З північно-східної, східної та південної сторін відносно громадських установ розташовані території житлової забудови, а з західної сторони територія обмежена прибережно-захисною смугою р. Щирка. Під’їзд до установ, майданчика та парку здійснюється від існуючої вул. Львівська.

Фото без описуФото без опису

Громадські слухання зазначених  ДПТ, відбудуться 13 липня о 16:00 в приміщені Народного дому (с. Сокільники, вул. Д. Галицького, 1). Відповідальний за організацію слухань – виконавчий комітет Сокільницької сільської ради.

Також ознайомитись з матеріалами ДПТ можна в приміщені Сокільницької сільської ради (с. Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1) у відділі архітектури та містобудування.

Додаткова інформація за телефоном (032) 227 06 45