Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Громадські слухання 10.12.21

Дата: 02.12.2021 10:16
Кількість переглядів: 151

Сокільницька сільська рада інформує мешканців Сокільницької ОТГ, представників підприємств та організацій про проведення громадських слухань, щодо детальних планів території (далі ДПТ):

 • Детальний план території для будівництва комерційновиробничого призначення та придорожнього сервісу в районі вул. Братів Амбіцьких в с. Сокільники Львівського району Львівської області (повторно)

Розробник ДПТ  – ФОП Скакун Л. О.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 02.06.2021р. №163.

Метою розроблення ДПТ є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану с. Сокільники, уточнення планувальної структури території та обґрунтування потреб розміщення нових об’єктів будівництва торгово-офісного призначення.

В даному проекті внесення змін до  ДПТ опрацьовано територію орієнтовною площею 2,7га, що розташована на вул. Стрийській в с. Сокільники, Львівського району, Львівської області.

 

 

Детальний план території для будівництва та обслуговування комплексу придорожнього сервісу в межах вул. Сковороди – І. Франка в с. Сокільники Сокільницької ОТГ Львівської області

Розробник ДПТ  – ФОП Лутчин А. Б.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 05.04.2021р. №119.

Метою розроблення ДПТ є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану с. Сокільники. Формування принципів планувальної організації забудови, встановлення червоних ліній,  визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, зображення окремих земельних ділянок та  їх функціонального використання, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами. Орієнтовна площа опрацювання детальним планом – 1,17га. Площа ділянки, щодо якої здійснюється розробка ДПТ – 0,1848 га. Територія проектування обмежена : з півночі – вул. І. Франка, з півдня та сходу – існуючою територією житлової садибної забудови, з заходу – територією існуючої житлової садибної забудови та вул. Сковороди. Детальним планом передбачено розміщення автомийки самообслуговування на 4 пости, технічного приміщення та магазину.

 

 

 • Детальний план території для будівництва торговоофісних, складських приміщень та станції придорожнього сервісу в районі вул. Скнилівська (Західний об’їзд м. Львова) в с. Сокільники Львівського району Львівської області

Розробник ДПТ  - ФОП Лаврін Я. В.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 09.07.2021р. №216.

Метою розроблення ДПТ є деталізація та уточнення рішень генерального плану населеного пункту. Уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Територія, на яку розробляється детальний план, розміщена в центрально-західній частині населеного пункту, поблизу автодороги Західний обхід м. Львова. Опрацьовано дві земельні ділянки, що перебувають у приватній власності та підлягають зміні цільового призначення з ведення особистого селянського господарства у території транспортної інфраструктури.

Проектом передбачається розміщення адміністративно-офісних та складських будівель, а також СТО на 4 пости. Також проектом передбачається влаштування двох автостоянок легкового автотранспорту.

 

 

 • Внесення змін до детального плану території в межах вулиці Окружної в с. Сокільники Сокільницької сільської ради Львівського району Львівської області

Розробник ДПТ  – СКП « Архітектурно – планувальне бюро об’єднаних громад».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 26.08.2021р. №240.

Метою розроблення ДПТ є деталізація та уточнення рішень генерального плану населеного пункту. Уточнення планувальної структури і встановлення червоних ліній, зокрема вулиці Окружної, впорядкування території відведеної для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, визначення  планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 4га. Проектована територія обмежена: з півночі – територіями комерційного призначення, з півдня – вул. Окружна, зі сходу – автодорогою Т-14-16 Львів–Пустомити–Меденичі, з заходу – проектованими територіями комерційного призначення.

 

 

 • Детальний план території для індивідуального будівництва в межах вулиць Чупринки- Шухевича в с. Сокільники Львівського району Львівської області

Розробник ДПТ  – ПП «Геобуд».

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 09.07.2021р. №216.

Метою розроблення ДПТ є уточнення рішень генерального плану населеного пункту, а саме уточнення  планувальної структури і функціонального призначення території – для будівництва малоповерхової житлової забудови, встановлення червоних ліній вулиць та ліній регулювання забудови. Визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 2,3 га. Проектована територія обмежена: з півночі – вул. Шухевича, півдня – вул. Салютна, заходу та сходу – раніше запроектованими територіями житлової забудови.

 

  

 • Детальний план території для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд в  межах вулиць Шептицького – Північна в с. Сокільники Львівського району Львівської області.

Розробник ДПТ  – ФОП Данилів Р. О.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 24.09.2021р. №271.

Метою розроблення ДПТ зміна цільового призначення земельної ділянки, що перебуває у власності з метою ведення ОСГ для індивідуального житлового будівництва, як це передбачено генеральним планом населеного пункту.

Площа в межах опрацювання детального плану становить 1,05га.

Площа земельної ділянки, що підлягає зміні цільового призначення становить 0,1928га.

Проектом передбачається розміщення одного індивідуального житлового будинку та господарської будівлі.

 

 

 • Детальний план території для облаштування паркової, відпочинкової зони, обмеженої вул. Січових Стрільців 73 251 в с. Сокільники

Розробник ДПТ  – ФОП Данилів Р. О.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 02.06.2021р. №163.

Метою розроблення ДПТ полягає в деталізації та уточненні рішень генерального плану с. Сокільники, впорядкуванні вулично-дорожньої мережі, влаштуванні комплексного благоустрою прибережної території озер та організації громадського простору, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 8,26га. Передбачається влаштування благоустрою проектованої території, а саме влаштування парково-відпочинкової зони з пішохідними алеями, відпочинковими, спортивними та дитячими майданчиками.

 

 

 

 

 • Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд обмеженого вулицями СадоваЧеремшини-І. Білозіра в с. Сокільники Львівського району Львівської області

Розробник ДПТ  – ТзОВ «ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 09.07.2021р. №216.

Метою розроблення ДПТ зміна цільового призначення земельної ділянки відповідно до рішень визначених генеральним планом населеного пункту (зміна цільового призначення земельної ділянки з земель особистого селянського господарства для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 2.15га. Проектована територія обмежена: з півночі – вулицею Садова, з півдня – вул. І. Білозіра, з заходу – повітряною ЛЕП 10 кВ, з сходу – вулицею Черемшини та територіями індивідуальної житлової забудови.

 

 

 

 • Детальний план території для будівництва торговоофісних та складських приміщень в районі вул. Кульпарківська – Трускавецька в с. Сокільники

Розробник ДПТ  – ФОП Данилів Р. О.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 02.06.2021р. №163.

Метою розроблення ДПТ полягає в деталізації та уточненні рішень генерального плану с. Сокільники. Впорядкування вулично-дорожньої мережі. Уточнення функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови. Визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 0.48 га, територія розташована в північній частині населеного пункту в межах проектованої комунально-складської зони.

Проектом передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки, що розташована в приватній власності для розміщення торгівельний комплексу з офісними та складськими приміщеннями.

 

 

 

 • Внесення змін до детального плану території «Детальний план території для будівництва торговоофісних та складських приміщень в районі вул. Спортивна в с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області»

Розробник ДПТ  – ФОП Грімнак А. А.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 26.08.2021р. №240.

Метою розроблення ДПТ внесення змін в раніше розроблений детальний план території у відповідності до оновленого генерального плану населеного пункту, визначення планувальної структури, функціонального призначення та червоних ліній вулиць.

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 0,7 га. Передбачено розташування торгових та офісних будівель.

 

 

 • Детальний план території для індивідуальної житлової забудови в с. Сокільники Львівського району Львівської області в межах вул. Бічна І. Франка – вул. О. Кобилянської.

Розробник ДПТ  – ФОП Данилів Р. О.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 26.08.2021р. №240.

Метою розроблення ДПТ є зміна цільового призначення існуючих земельних ділянок, що перебувають у приватній власності з метою ведення особистого селянського господарства для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків. Передбачено будівництво шести будинків, що блокуються між собою по спільній межі.

В детальному плані опрацьовано територію орієнтовною площею 0,72 га. Проектована територія обмежена: з півночі – вул. О. Кобилянської, півдня - вул. Бічна І. Франка, з заходу та сходу – території житлової (садибної) забудови.

 

 

 • Детальний план території для будівництва індивідуальної житлової забудови в межах вул. Садова – Озерна в с. Сокільники Львівського району Львівської області.

Розробник ДПТ  – ФОП Півторацький Т. М.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 26.08.2021р. №240.

Метою розроблення ДПТ розподіл існуючої присадибної ділянки на три окремі землеволодіння, визначення  планувальних обмежень відповідно до державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм.

Проектована територія обмежена: з півночі, півдня та заходу – територіями існуючої садибної забудови, зі сходу – вул. Садова.

Проектом передбачається розміщення 3-ох індивідуальних житлових будинків.

 

 

 

 • Детальний план території для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в Західній частині К1 в с. Сокільники Львівського району Львівської області в межах вул. Бічна І. Франка – вул. О. Кобилянської.

Розробник ДПТ  – ФОП Данилів Р. О.

Підстава розроблення ДПТ – рішення Сокільницької сільської ради від 09.11.2021р. №301.

Метою розроблення ДПТ є зміна цільового призначення існуючих земельних ділянок, що перебувають у приватній власності з метою ведення особистого селянського господарства для будівництва та обслуговування індивідуальних житлових будинків та господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

В детальному плані опрацьовано територію орієнтовною площею 2,24га. Проектована територія обмежена: з півночі – вул. Проектована-2, півдня - вул. Бічна І. Франка, з заходу та сходу – території проектованої житлової (садибної) забудови.

 

 

 

Громадські слухання зазначених  ДПТ, відбудуться 10 грудня о 14:30 в приміщені Народного дому (с. Сокільники, вул. Д. Галицького, 1). Відповідальний за організацію слухань – виконавчий комітет Сокільницької сільської ради.

Також ознайомитись з матеріалами ДПТ можна в приміщені Сокільницької сільської ради (с. Сокільники, вул. Січових Стрільців, 1) у відділі архітектури та містобудування.

Додаткова інформація за телефоном (032) 227 06 45


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора