Оголошення про доступ до генеральних та детальних планів території

Дата: 21.06.2022 09:40

Враховуючи Указ Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 року, рішення Сокільницької сільської ради №440 від 14.06.2022 року, та у зв’язку з тим, що с.Сокільники знаходиться у межах приаеродромної території  Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, виконавчий комітет повідомляє про закриття загального доступу до розділу офіційного сайту Сокільницької сільської ради (sokilnyky-rada.gov.ua), що містить детальні плани територій та генеральні плани населених пунктів Сокільницької об’єднаної територіальної громади, на період воєнного стану в Україні.
Додатково повідомляємо, що ознайомитись з детальними планами територій та генеральними планами населених пунктів Сокільницької сільської ради можна у приміщенні відділу архітектури та містобудування, що знаходиться за адресою: 81130, вул. Січових Стрільців, 1 у пн-пт з 10-00 до 16-00 год., а також можна надіслати офіційний запит на електронну пошту Сокільницької сільської ради sokil_rada@ukr.net, на який буде надано відповідь з посиланням для ознайомлення з вищевказаними документами.