В рамках проекту "Здорові бібліотеки" поповнення книжкових поличок бібліотеки у с. Басівка

Дата: 11.07.2022 09:13

Ділимося з вами чудовою новиною!

Книжкові полички бібліотеки у с.Басівка суттєво поповнилися українськими виданнями з різних галузей медицини для широкого кола читачів. Також любителі почитати зможуть насолодитися новими творами у Центрі мистецтв та дозвілля с.Сокільники.

«З початком повномасштабного вторгнення ми всі постійно перевіряємо стрічку новин. Але зараз дуже важливо відволікатись, зокрема на читання книжок. Воно допомагає абстрагуватися від жахливої реальності та боротися з депресією, –розповідає бібліотекар Яворницька Галина Михайлівна, – І дуже тішить, що навіть в час війни нам спільними зусиллями вдається допомагати мешканцям піклуватись про здоров’я та здоровий спосіб життя»

Книги надійшли до нас в рамках проєкту «Здорові бібліотеки», який впроваджує Благодійний Фонд Бібліотечна Країна завдяки підтримці Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я .

Запрошуємо ознайомитися з цікавими новинками!