УВАГА!

Дата: 13.07.2022 16:03

Увага!

Інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації. Уривчасте звучання електросирен означає сигнал «Увага всім!».

Почувши сигнал, необхідно негайно увімкнути теле- та радіоприймачі, телеканали 1-й західний або UA:Львів, FM-радіостанції Радіо Перше 88.2 FM та Українське радіо Львів 103.3 FM. Якщо у цей час ви не маєте доступу до телебачення та радіо- зателефонуйте на багатоканальний безкоштовний телефон 0 800 600 491. Також інформацію буде оприлюднено у телеграм-каналі Оповіщення ЦЗ. Прослухайте повідомлення цивільного захисту та дійте відповідно до отриманих інструкцій.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу "Увага всім!"