Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної докуметації

Дата: 18.07.2022 09:45

Сокільницька сільська рада повідомляє про початок процедури
розгляду та врахування пропозицій громадськості у наступному проекті містобудівної документації

1. Внесення змін до детального плану території в межах улиці Л.Українки в с.Годовиця Пустомитівського району Львівської області

Пояснювальна записка,розділ охорона навколишнього середовища

Проектний план (основне креслення)

Схема розташування

Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитись в
приміщенні відділу архітектури та містобудування Сокільницьої сільської
ради, що знаходиться за адресою: 81130, вул. Січових Стрільців ,1 в с.
Сокільники у пн-пт з 10-00 по 16-00 з дня опублікування їх на офіційному веб-сайті. Відповідальним за організацію розгляду та врахування пропозицій є виконавчий комітет Сокільницьої сільської ради.
Телефон для довідок: (032)227-06-45, ел. пошта: arkhitektsokilnyky@gmail.com

Враховуючи Указ Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 року, рішення Сокільницької сільської ради №440 від 14.06.2022 року, та у зв’язку з тим, що с. Сокільники знаходиться у межах приаеродромної території  Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, виконавчий комітет повідомляє про закриття у розділі архітектури та містобудування на офіційному сайті Сокільницької сільської ради (sokilnyky-rada.gov.ua) детальних планів територій та генеральних планів населених пунктів Сокільницької об’єднаної територіальної громади на період воєнного стану в Україні. Тому для ознайомлення з містобудівною документацією необхідно надіслати офіційне звернення до Сокільницької сільської ради за елетронною адресою sokil_rada@ukr.net , на яке буде надана відповідь з посиланням на запитувану інформацію.

Зауваження та пропозиції громадськості до згаданої містобудівної
документації подаються згідно п.п.6-1 п.6 , п.9 Постанови Кабінету Міністрів
України №555 від 25.05.2011 року до загального відділу Сокільницької
сільської ради протягом 30 днів з дня опублікування матеріалів на офіційному веб-сайті. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.