Сокільницька територіальна громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЬ МАСОВЕ НАВЧАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПЕРШІЙ ПСИХОЛОГІЧНІЙ ДОПОМОЗІ.

Дата: 15.08.2022 10:02
Кількість переглядів: 252

 

Фото без опису                                                                                Фото без опису

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЬ МАСОВЕ НАВЧАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

ПЕРШІЙ ПСИХОЛОГІЧНІЙ ДОПОМОЗІ.

 

В рамках проєкту «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я», який реалізує Асоціація інноваційної та цифрової освіти через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА», стартує масове безкоштовне навчання для соціальних працівників, вчителів, державних службовців та посадових осіб щодо організації надання системної психосоціальної допомоги під час війни мешканцям територіальних громад.

 

Наталія Гнидюк, Заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Ця важлива ініціатива, яку підтримав Проєкт USAID «ГОВЕРЛА», допоможе громадам справитися з викликами, які сьогодні перед ними стоять. Вміння справлятися з емоційним навантаженням, з яким стикаються працівники органів місцевого самоврядування, соціальних служб та закладів освіти допоможуть їм краще та ефективніше надавати соціальні послуги мешканцям громад, зокрема внутрішньо-переміщеним особам. Наразі відкриті три курси за моделлю змішаного навчання (blended learning), мета яких допомогти керівництву територіальних громад у найкоротші строки побудувати ефективну систему надання першої психологічної допомоги для своїх мешканців, а освітянам та соціальним працівникам, в рамках цієї системи, якісно проводити психологічні консультації, здійснювати діагностику емоційного стану дітей та дорослих і, в разі необхідності, перенаправляти осіб, які цього потребують, до відповідних фахівців».

1. КУРС ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ «Психосоціальна підтримка для дорослих»: https://bit.ly/3daIQyR

- що таке перша психосоціальна допомога,

- принципи і правила надання ППД,

- стрес на робочому місці.

 

2. КУРС ДЛЯ ОСВІТЯН «Психосоціальна підтримка для дітям»: https://bit.ly/3Qs1MaQ

- перша психосоціальна допомога дітям,

- реакція на стрес дітей у віці 7-12 років та підлітків,

- встановлення початкового контакту з дітьми під час стресу.

 

3. КУРС ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ ПИТАННЯ В ГРОМАДІ: https://bit.ly/3zGVv4g

- історія організації послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки,

- координування з іншими надавачами послуг в громаді,

- комунікації з громадою та поширення інформації.

 

Марія Богуслав, Виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти: «Слухачі кожного з трьох курсів мають змогу пройти по 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та обрати зручну для себе дату практичного тренінгу, який проводять міжнародні сертифіковані психологи. За результатами успішного завершення курсів видається відповідний сертифікат. На першому етапі ми забезпечимо навчання першої психологічної допомоги у 25 громадах Львівської, Волинської та Полтавської областей. Після завершення пілотного етапу, проєкт буде поширений на всю територію України».

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Асоціації інноваційної та цифрової освіти aide.online1@gmail.com.  

 

Навчальні курси було створено Громадською організацією «Асоціація інноваційної та цифрової освіти» через грантовий проєкт «Надання психосоціальної та емоційної підтримки населенню та покращення в громаді якості надання послуг з психічного здоров'я», та стали можливими завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цих навчальних курсів не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора