Громадські слухання 26.08.2022

Дата: 16.08.2022 11:28

Сокільницька сільська рада повідомляє про громадські слухання, які відбудуться 26.08.2022 року о 14-00 год. в приміщенні Народного дому (с. Сокільники, вул. Д. Галицького, 1). Відповідальний за організацію слухань – виконавчий комітет Сокільницької сільської ради щодо наступних детальних планів територій:

1.Внесення змін до детального плану території в межах вулиці Л.Українки в с.Годовиця Пустомитівського району Львівської області

2.Детальний план території земельної ділянки для розміщення та експлуатації дорожнього сервісу в межах вул.Наварійська – І.Сірка в с.Сокільники Львівського району Львівської області.

3.Детальний план території для будівництва торгово-офісних та складських приміщень в районі вул.Кульпарківська – Трускавецька в с.Сокільники Львівського району Львівської області.

4.Внесення змін до детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів придорожнього сервісу та автомийки  в с.Сокільники Львівського району Львівської області

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року перелічені детальні плани територій були опубліковані на сайті Сокільницької сільської ради sokilnyky-rada.gov.ua від 22.06.2022 року.

Додатково повідомляємо, що ознайомитись із проєктами містобудівної документації можна в приміщенні відділу архітектури та містобудування Сокільницьої сільської ради, що знаходиться за адресою: 81130, вул. Січових Стрільців ,1 в с. Сокільники  у пн-пт з 10-00 по 16-00 год.

Телефон для довідок: (032)227-06-45, ел. пошта:   arkhitektsokilnyky@gmail.com