Сокільницька амбулаторія ЗПСМ

Дата: 25.08.2022 10:22

Проєкт «Доступні та якісні медичні послуги на території Сокільницької сільської ради для підвищення тривалості життя чоловіків та жінок» в дії!!!

В рамках проєкту:

• Закупили для амбулаторії с.Сокільники два Електрокардіографи Cardipia 800H, Автоклав Ritter Cleantec CB23 та Офтальмоскоп mini3000 LED вартістю 322 485грн.
  • Провели медичні обстеження для мешканців громади, зокрема для учнів навчальних закладів
  • Запустили інформаційну кампанію щодо основних факторів ризику неінфекційних захворювань та необхідності проходження регулярних медичних обстежень

Реалізовано ГО «Реабілітаційний центр ветеранів Російсько-Української війни «Сокільники» спільно з Сокільницькою сільською радою завдяки підтримці Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров’я»